Vizyonda bu hafta: 14 Ağustos 2015 - Page 1

"Muhteşem Gatsby", "Exodus: Tanrılar ve Krallar" ile "Şey" gibi filmlerin yıldızı Joel Edgerton, "Geçmişten Gelen" adlı filmde bu sefer yönetmenlik koltuğunda izleyicinin karşısına çıkıyor.

Vizyonda bu hafta: 14 Ağustos 2015 - Page 2

İlgiyle izlenen "Whiplash" ve "Ruhlar Bölgesi" serisinin yapımcılarının yeni filminin konusu şöyle:

Vizyonda bu hafta: 14 Ağustos 2015 - Page 3

"Simon (Jason Bateman) ile Robyn (Rebecca Hall) mutlu bir evliliğe sahip huzurlu bir çifttir. Yeni taşındıkları evde yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan çiftin hayatı, Simon'ın okul yıllarından eski bir tanıdığı olan Gordo (Joel Edgerton) ile karşılaşmasıyla altüst olur.

Simon ilk anda Gordo'yu hatırlamaz bile. Fakat sürekli karşılarına çıkan bu tuhaf adamın sürpriz ziyaretleri ve gizemli hediyeleri, çiftin yaşamında tedirgin ve tehdit edici bir hal almaya başlar. Zamanla Simon geçmişindeki karanlık sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalırken Robyn, eşini aslında hiç tanımadığını fark edecektir."

Vizyonda bu hafta: 14 Ağustos 2015 - Page 4

Dünyanın Sonu:Senaryo, yönetmenlik ve başrollerini Derek Lee ve Clif Provse'nin üstlendiği gerilim türündeki filmde, ikiliye Michael Gill eşlik ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.