Vizyonda bu hafta: 18 Şubat 2016 - Page 1

AYI KARDEŞLER/KURTARMA OPERASYONU: Çin, ABD ortak yapımı bu animasyonda bir gün ormanda buldukları küçük bir kız çocuğunu ailesinin yanına sağ salim götürebilmek için zorlu bir maceraya atılan ayı kardeşlerin hikâyesi anlatılıyor. Üç boyutlu gösterilecek olan film, küçük yaş grubu çocuklarınızla gidebilmeniz için iyi bir tercih.

Vizyonda bu hafta: 18 Şubat 2016 - Page 2

GİZLİ DÜNYA: En iyi film adaylığı da dâhil olmak üzere Oscar'da dört dalda yarışacak olan film bazılarımızın favorileri arasına girmeye aday. Emma Donghue'nun çok satan kitabından sinemaya uyarlanan film gerilim ve dram türünde. Başrolde ise Brie Larson ile çocuk karakter Jack'e hayat veren Jacob Tremley yer alıyor. 5 yaşındaki oğlu ile küçük bir odaya hapsedilen annenin dramını anlatan Gizli Dünya, kaçış için riskli bir plan yapan anne oğlun gerilimiyle size iki saatlik bir seyir sunuyor.

Vizyonda bu hafta: 18 Şubat 2016 - Page 3

SAUL'UN OĞLU: 2016 Altın Küre'de yabancı dilde en iyi film ödülü alan, Macaristan'ın Oscar adayı, Cannes Film Festivali'nin en prestijli ödüllerinden olan Büyük Jüri Ödülü dâhil dört ödül kazanan bu Macar filminin yönetmeni László Nemes. Kendisinin ilk uzun metrajlı filmi ve başrolde de ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Géza Röhrig bulunuyor. Auschwitz toplama kampında çalışmaya zorlanan Yahudiler'den olan Saul yakılması için getirilen cesetlerden bir erkek çocuğu cesedini, cenazeyle gömülebilmesi için alıkoyar. Cenazeyi gerçekleştirecek bir haham bulabilmek için film boyunca çabalar. Klasik bir soykırım filmi olmayan Saul'un Oğlu, gösterildiği andan itibaren çok ses getirdi.

Vizyonda bu hafta: 18 Şubat 2016 - Page 4

DEADPOOL: Vizyonda ilk haftasını dolduran Deadpool bu hafta en çok izlenenler arasında ilk sırada. Daha önce X Men Origins: Wolverine'de karşımıza çıkan Deadpool karakterini bu sefer daha farklı bir yapıda göreceğiz. Tim Miller'in yönetmenliğini yaptığı filmde Deadpool'u Ryan Reynolds canlandırıyor. Kanser teşhisi koyulan ve bilinen tedavi yönetmeleri ile hayatta kalma ihtimali olmayan Wade Wilson üzerinde bir program uygulanır. Wade'in üzerinde uygulanan prosedürler sonucunda yepyeni bir karakter ortaya çıkar. Alışıldık süper kahramanlara hiç benzemeyen, umursamaz, tuhaf bir espri anlayışı olan Deadpool, hayatını mahvolma noktasına getirenlerden intikam alma peşine düşecektir. Marvel Comics'in en alışılmadık anti-kahramanı Deadpool macera, fantastik ve aksiyonu bir araya getiriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.