Beğeniyle izlenen "Açlık Oyunları" serisinin son bölümünde, "Alaycı Kuş" olarak sembol haline gelen ve Jennifer Lawrence'in canlandırdığı "Katniss Everdeen"in önderliğindeki tüm mıntıkalar, Capitol'e karşı ayaklanıyor.

Despot yönetim "Capitol" ve savaş yorgunu "Panem" arasında geçen sivil savaşı ele alan yapım, ilk filmi büyük ilgiyle karşılanan "Açlık Oyunları" serisinin dördüncü filmi.

2,2 milyar dolarlık hasılata ulaşan "Açlık Oyunları" serisinin finalinde, bir önceki bölümde filme katılan oyuncular Oscar ödüllü Julianne Moore, Mahershala Ali, Natalie Dormer, Wes Chatham, Elden Henson ve Evan Ross da yeniden izleyicinin karşısına çıkıyor.

Hayatın Kıyısında:Oscar ödüllü Angelina Jolie Pitt tarafından yazılan ve yönetilen "Hayatın Kıyısında" filmi, Angelina Jolie Pitt'in geçen yıl vizyona giren "Boyun Eğmez" filminden sonraki ikinci yönetmenlik denemesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.