Vizyonda bu hafta: 24 Eylül 2015 - Page 1

Ali Adnan Özgür'ün yönetmenliğini yaptığı ve Murat Akkoyunlu, Ceyda Ateş, Melih Selçuk ile Aylin Aslım'in başrollerinde oynadığı "Adana İşi", bugün izleyiciyle buluşuyor.

90'lı yıllarda Adana'da gerçekleştirilmiş bir banka soygunundan esinlenerek hazırlanan film; dürüst, çalışkan, iyiliksever ve bir o kadar da saf iki Adanalı kafadarın maddi zorluklar içinde geçen yaşamlarından kurtulma çabasını konu alıyor.

Vizyonda bu hafta: 24 Eylül 2015 - Page 2

Senaryosunu ünlü karikatürist Serkan Altuniğne'nin yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin, Çağlar Çorumlu, Demet Evgar, Murat Akkoyunlu, Funda Eryiğit, Ceren Moray, Algı Eke ve Necip Memili gibi ünlü isimler yer alıyor.

Caner Özyurtulu'nun yönetmenliğini üstlendiği filmde, Erkan Kolçak Köstendil'in canlandırdığı "Taksici Fikret" karakterinin başına gelen komik olaylar beyaz perdeye yansıtılıyor.

Vizyonda bu hafta: 24 Eylül 2015 - Page 3

Ayça Erturan, Faik Ergin, Eylül Öztürk ile Oya Aydoğan'ın oynadığı filmin yönetmenliğini Semra Dündar yaptı.

Romantik komedi türündeki film, evlenme çağına çoktan gelmiş ancak hala kendisine uygun bir koca bulamamış kariyer sahibi genç bir kadınla, bir taksi şoförü arasındaki aşkı anlatıyor.

Vizyonda bu hafta: 24 Eylül 2015 - Page 4

Ulaş Bahadır'ın yönettiği filmde Denise Ankel, Füsun Demirel, Rıza Akın, Umut Kurt, Erdal Tosun ve Altan Erkekli rol aldı.

Dram türündeki film, Sivas olaylarının tek yabancı kurbanı Carina Cuanna'nın ve Madımak Oteli'ne kadar varan yolculuğunun hikayesini Cuanna'nın tuttuğu günlüklere bağlı kalınarak anlatıyor.

Carina Cuanna, 1993'te Türk kadınının aile içi rolü ve çevre ile ilişkileri üzerine olan bitirme tezi için Hollanda'dan Türkiye'ye gelmiş ve 2 Temmuz'da Madımak Oteli'nde yanarak can vermişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.