Almanya'da stüdyo filmlerini geride bırakarak gişede başarılı olan film, dünyanın en çok aranan hackerı haline gelen bir bilgisayar dehasının macerasını anlatıyor.

Gerilim türündeki filmin konusu özetle şöyle:

"25 yaşında bir bilgisayar korsanı olan Benjamin, karizmatik hacker Max'in dikkatini çeker ve onun Clay adlı hacker grubuna katılır. Clay öyle tehlikeli işlere girişir ki Alman gizli servisi peşlerine düşer. Bunlar yetmiyormuş gibi karanlık bir hacker grubu da onları tehlikeli bir rakip olarak görecek ve peşlerine düşecektir."

Şeytanın Gecesi
Kelly Blatz, Brittany Curran, Brett Dier ile Gage Golightly'nin oynadığı film; bir grup gencin zihinsel problemli çocuklara uyguladığı korkunç tedavi yöntemleri ile bilinen terk edilmiş bir akıl hastanesinde ruh çağırma seansı gerçekleştirmesinin ardından yaşanan olayları konu alıyor.

"Teksas Katliamı" ve "13. Gün" gibi filmlerin yönetmeni Marcus Nispel'in imza attığı "Şeytanın Gecesi", korku türünün geçmişteki bütün iyi örneklerinden parçaları da içinde barındırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.