Vizyonda bu hafta:21 Ağustos 2015 - Page 1

İnsanlıktan Uzakta:Viggo Mortensen, Reda Kateb, Djemel Barek ile Vincent Martin'in oynadığı filmin yönetmen koltuğunda David Oelhoffen bulunuyor.

Vizyonda bu hafta:21 Ağustos 2015 - Page 2

"Her zaman bir seçenek vardır" teması üzerine kurulan film; Cezayir'de doğan ancak aslen İspanyol olan bir öğretmenin hem etnik Cezayirliler hem de Fransız koloniciler tarafından yabancı etiketiyle hor görülmesini ve Atlas Dağları'nda yaşanan zorlu bir kaçış serüvenini sinema salonlarına taşıyor.

Vizyonda bu hafta:21 Ağustos 2015 - Page 3

Albert Camus'nun "Misafir" adlı kısa öyküsünden uyarlanan ve Venedik'te Altın Aslan için yarışan film, 1950'li yıllarda bağımsızlık mücadelesi veren Cezayir'de geçmesine rağmen atmosferiyle klasik western filmlerinden izler taşıyor.

Vizyonda bu hafta:21 Ağustos 2015 - Page 4

Hayallerimdeki Kadın:Venedik ve Toronto film festivallerinde ilk gösterimi yapılan ve başrollerini sinema efsanesi Al Pacino ile Oscar ödüllü aktrist Holly Hunter'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Amerikan bağımsız sinemasının öne çıkan isimlerinden David Gordon Green üstlendi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.