Güncel

Vodafone faturasız hat sahiplerine BMW 1.16 kazanma fırsatı sunuyor

bonelerinin iletişim ihtiyaçlarını avantajlı tarifelerle karşılarken onlara her daim kazandırmayı hedefleyen Vodafone, faturasız abonelerine her yüklemelerinde yüzlerce hediye kazanma şansı sunuyor. 8 Eylül- 22 Ekim tarihleri arasında yükleme yapan Vodafo

Vodafone faturasız hat sahiplerine BMW 1.16 kazanma fırsatı sunuyor

Abonelerine her daim kazandırmayı hedefleyen Vodafone Faturasız, 8 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında hattına yükleme yapan müşterilerine yaptıkları yüklemeyle orantılı olarak çekiliş hakkı veriyor. Büyük ikramiyesi bir adet BMW 116i olan çekiliş kampanyası boyunca aboneler, yaptıkları yükleme miktarına göre bir seferde 5 adete kadar çekiliş hakkı kazanıyorlar.

22 Ekim’e kadar devam edecek olan yükleme kampanyası sonunda bir Vodafone Faturasız abonesi BMW 116i, 100 abone Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefon ve 100 abone Vodafone Smart Tab3 10” tablet kazanacak.

Kampanya tüm Vodafone Faturasız aboneleri için yükleme yaptıkları tüm noktalardan geçerli olacak. Yükleme yapan her abone otomatik olarak çekilişe katılmış olacak ve kazandıkları haklar, abonelere SMS ile gönderilecek. Kampanya sonrasında, 5 Kasım’da noter huzurunda yapılacak çekilişle talihliler belirlenecek. Kazananlar 12 Kasım’da duyurulaca

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.