Güncel

Vodafone'dan Esnafı Rahatlatacak Yaz Kampanyası

Vodafone İş Ortağım “Esnaf Zengin Paketleri” ile sürpriz faturaları ortadan kaldırıyor.


Esnaf olmak zor iş, o gün ne kazanacağını bilemezsin, sadece beklersin müşterin gelsin diye. Ne kazanacağını bilemezsin ama ne harcayacağını çok iyi bilirsin. Bundan dolayı esnaf işi mali giderlerin çok iyi takip edilmesiyle başarıya ulaşır.

Şu sıcak yaz aylarında maliyetlerini kontrol altında tutmayı talep eden esnafa kolaylık sağlamayı amaçlayan Vodafone'da İş Ortağım kampanyası dahilinde 4 yeni esnaf paketini kullanıcıların hizmetine sunuyor. Tüm Vodafone’lu şirketlerle sınırsız konuşma sağlayan yeni esnaf paketleri arasında şunlar yer alıyor.

  • Esnaf Zengin Small tarifesinde 25 TL’ye her yöne 900 dakika, 
  • Esnaf Zengin Medium tarifesinde 35 TL’ye her yöne 2000 dakika, 
  • Esnaf Zengin Large tarifesinde 45 TL’ye her yöne 1500 dakika, 1500 SMS ve 1500 MB internet, 
  • Esnaf Zengin XLarge tarifesinde ise 70 TL’ye her yöne 3000 dakika, 3000 SMS ve 3000 MB internet bulunuyor.

Esnafların iletişim ihtiyaçlarını karşılarken onlara ödeme kolaylığı sunmayı hedefleyen Esnaf Zengin paketlerinin yaz aylarına özel kampanyası özellikle esnafın gelirlerinin düştüğü yaz aylarında bütçesini rahatlatıyor. Esnafların 12 ay kalma sözüne karşılık tüm Esnaf Zengin paketlerinin ilk 3 ay boyunca sadece 19 TL’den ücretlendirileceği kampanya yaz aylarında iletişim maliyetlerini kontrol altında tutmak isteyen esnaf için 12 Ağustos 2014’e kadar geçerli olacak.

Sizde araştırmanızı yapın ve sizin için en uygun tarifeyi kendiniz belirleyin...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.