Güncel

Wacom Intuos Pro ile ''daha fazla yaratın''

Wacom, fotoğraf ve çizim alanındaki profesyoneller ile bu işin deneyimli tutkunlarını bilgilendirmek, onlara ilham vermek ve daha da yaratıcı olmalarına yardımcı olmak için bazı araçlar sunuyor.

Wacom Intuos Pro ile ''daha fazla yaratın''

Wacom ilk küresel tanıtım kampanyası olan ‘Create more’u (daha fazla yarat) bugün tanıttı. Hedef kitlesi fotoğraf ve çizim alanındaki profesyoneller ve bu işin deneyimli tutkunları olan Wacom bu kişileri bilgilendirmek, onlara ilham vermek ve daha dayaratıcı olmalarına yardımcı olmak için bazı araçlar sunuyor. Profesyonel sanatçıların vereceği eğitimler dahil olmak üzere kaliteli içerikler ve indirilebilir ürünler sadece bu amaçla hazırlanan bir web sitesinden erişilebilir olacak. Ayrıca 15 Temmuz ve 31 Aralık tarihleri arasında Intous Pro kalem tablet satın alan sanatçılar, ücretsiz yazılım ve ilave promosyonlar içeren özel bir pakete de sahip olabilecek. Bu kampanyanın ayrıntıları ve indirilebilir ürünler hakkında daha fazla bilgi ve link için Wacom’un ‘Create more’ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1437387836_wacomintuospromediumdcontent15008.jpg

‘Create more’ kampanyasında dünyaca tanınmış on bir sanatçı yer alıyor. Sanatçılar, eserleriyle birlikte eğitim videolarında ve e-kitaplarda başarı sırlarını paylaşarak tercih ettikleri fırça takımları ve tabletler hakkında faydalı ipuçları verecek. Londralı ödüllü çizer Miss Led, Kanadalı görsel mühendis ve fotoğraf sanatçısı Ben von Wong,Avusturalyalı İlistüratör Guy ShieldsAlman hareket tasarımcısı Robert Hranitzky ve fotoğraf ve çizimi birleştiren Litvanyalı Natalie Shau kampanyaya katılan ressamlar arasında.

Create more’ ile ilham veren sanatçılar

Brooke A. Allen, Çizgi Roman Ressamı ve Çizeri, ABD

Robert Hranitzky, Hareket Tasarımcısı & Fotoğraf Sanatçısı, Almanya

Crystal Kung, Çizer, Tayvan

Miss Led, Çizer, Birleşik Krallık

Alberto Montt, Karikatürist ve Çizer, Şili

Ohagi, Çizer, Japonya

Natalie Shau, Dijital Sanatçı ve Fotoğraf Sanatçısı, Litvanya

Guy Shields, Çizer, Avustralya

Adrian Sommeling, Dijital Sanatçı ve Fotoğraf Sanatçısı, Hollanda

Benjamin Von Wong, Görsel Mühendis ve Fotoğraf Sanatçısı, Kanada

Koji Yoda, Sanat Yönetmeni ve Kolaj Sanatçısı, Japonya

 

Doğru araçlar kullanılıyor

Wacom ürünleri arasında en popüler model olan Intuos Pro kalem tablet, geleneksel kalem veya fırçanın doğruluk ve hassasiyet derecesi ile rahatlığını arayan çizerler ve fotoğraf editörleri için geniş bir çalışma alanı sunuyor. Intous Pro kalem tablet, 2048 düzeyde kalem basınç hassasiyeti sağlıyor, kalem eğildiğinde algılıyor, çok dokunmalı hareketleri destekliyor ve pürüzsüz ve hızlı bir iş akışı için kısa yollara hızlı erişim sağlayan ExpressKeys özelliğine sahip. İnovatif Intuos Pro, Wacom’un en hassas kalem becerilerini sezgisel çok dokunmalı (multii-touch) kontrol ile birleştiriyor, bu özelliğiyle Mac veya PC ile mükemmel bir uyuma sahip.

15 Temmuz ve 31 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan ‘Create more’ kampanyası, Intous Pro alan herkese bir yıllık ücretsiz AutoDesk Sketchbook pro üyeliği, lynda.com tarafından verilen online video eğitimine 30 günlük üyelik ve on1’dan ücretsiz yazılım paketini (Perfect Effects 9 Premium) içeren özel pakete tam erişim kazanacak.

Wacom topluluğu aracılığıyla fikirler geliştiriliyor

İçeriği almak için ‘Create more’ web sitesine kayıt olmaya karar veren kullanıcılar, Wacom topluluğuna da kaydolabilir. Bu sayede eğitim ve yaratıcılık konusunda yardımcı olmak üzere devam eden özel kampanyalardan, ipuçları ve sırlardan, makalelerin yer aldığı düzenli haber bültenlerinden ve profesyonel sanatçıların daha fazla ilham verici içeriklerinden faydalanma imkanını bulabilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.