Güncel

WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier yayın tarihi

Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak olan WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier dizilerinin yayın tarihi açıklandı.

WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier yayın tarihi

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Avengers Endgame 10 yılı aşkın süredir devam eden Marvel sinematik evrenindeki ilk perdeyi kapatmıştı. Gişe geliri bazında 2 milyar doları aşan ve Avatar’ın uzun süredir elinde bulundurduğu en çok hasılat yapan film unvanını da ele geçiren Endgame pek çok açıdan tatmin edici bir filmdi.

Marvel fanları gelecek dönemde hikayenin nasıl devam edeceğini büyük bir merakla bekliyordu. Disney yola sadece filmlerle devam etmek yerine, Marvel sinematik evrenini dizilerle doldurdu. Önümüzdeki dönemde WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki ve Hawkeye gibi diziler, sinematik evrenin geleceğini belirleyecek. Ayrıca henüz duyurulmayan yeni dizilerin de olduğu belirtiliyor.

İşte WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier yayın tarihi

Disney ilk etapta The Falcon and the Winter Soldier ile WandaVision’ı seyirciyle buluşturacak. 2020 içerisinde yayınlanacağı daha önce de açıklanan bu dizilerin izleyici karşısına çıkacağı tarih de netlik kazandı.

WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier yayın tarihi - Resim : 1

Disney’den yapılan açıklamada The Falcon and the Winter Soldier dizisinin Ağustos ayında, WandaVision’ın ise Aralık ayında yayınlanacağı belirtildi.

Verilen detaylara göre her iki dizi de 6 bölümden oluşacak.The Falcon and the Winter Soldier, Endgame’in hemen sonrasında geçerken, WandaVision’ın geçtiği zaman dilimi ise belirsizliğini koruyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Disney Plus hali hazırda ülkemizde kullanıma sunulmuş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.