Güncel

Waymo da CES 2019'da konuşacak!

Waymo'nun CEO'su John Krafcik, CES 2019 öncesi otonom araçların geleceği ile ilgili bir konuşma gerçekleştirecek. İşte detaylar!

Waymo  da CES 2019'da konuşacak!

Bu yıl 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan CES 2019 fuarındaki etkinlikler ilgili detaylar belli olmaya başladı.

CES 2019 öncesi The Consumer Technology Association (CTA), Waymo CEO'su John Krafcik'in, CES 2019 Teknoloji Liderleri (LIT) Akşam Yemeği adı altında, 600'den fazla konuk ve üst düzey teknoloji uzmanlarını bir araya getiren ve sadece davet üzerine gerçekleştirilecek bir etkinlik planı olduğunu duyurdu. 

Krafcik, 9 Ocak 2019 Çarşamba günü ek olarak otonom sürüş uygulamalarını tartışmak için FOX Business Network'ün programına da katılım gösterecek. CTA tarafından her yıl yürütülen CES 2019, 8-11 Ocak 2019'da Las Vegas'ın Nevada şehrinde gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek bu buluşma gecesi hakkında açıklamada bulunan CTA CEO'su Gary Shapiro; '' John, otomobilleri ve otonom sürüş teknolojileri konusunda daha güvenilir yenilikçi adımlar atmak istiyor ve inanıyorum ki ekibiyle bunu başarıyor da'' dedi.

Waymo bu sene CES 2019'a emin adımlarla geliyor!

Gerçekleştirilecek olan yemek programı kapsamında onun bu konuda adım atacağı planlarını dinlemekten zevk duyacağını belirten Shapiro, bu gecenin teknoloji dünyası bakımından önemli bir gece olduğunu da vurgulamadan geçmedi.

Peki John Krafcik'in CEO'su olduğu Wayno şirketi kullanıcılara neler katıyor? Wayno şirketi, otonom araçlar ile ilgili teknolojik parçalar üreten bir teknoloji şirketi. Açık ara en gelişmiş sürücüsüz araç teknolojisine sahipken gelecekteki rakiplerinden UBER'e öldürücü darbeyi vuramamış ya da bilerek vurmamiş olan şirket olarak da yorumlayabiliriz.

CES 2019’da 20 ürün kategorisinde 4,500 katılımcı şirketin, yaşama, çalışma ve oynama şeklimizi değiştirecek ve dönüştürecek teknolojileri sergilenecek. Fuar, 5G bağlantısı, yapay zeka, artırılmış ve sanal gerçeklik, akıllı ev, akıllı şehirler, spor, makine zekası gibi en yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak.

Yerinden takip edeceğimiz etkinlik 8-11 Ocak 2019'da Las Vegas'ın Nevada şehrinde gerçekleştirilecek. Konu hakkında daha fazla detay geldikçe sizlere buradan aktarıyor olacağız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.