Güncel

Webit Konferansına 600 €'luk Gold Bilet Kazanmak istermisiniz?

Ücretsiz bilet dağıtım şenliği devam ediyor.

Webit Konferansına 600 €'luk Gold Bilet Kazanmak istermisiniz?

Uluslararası alanda faaliyet gösteren dijital teknoloji ve telekom sektörlerinin liderlerini bir araya getirecek olanWebit Kongresi, bu yıl 1-2 Ekim tarihlerinde 6. kez Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

110 ülkeden 10 bin katılımcının olacağı kongre; Dijital Pazarlama ve İnovasyon Konferansı, Geleceğin Liderleri Konferansı, Girişimcilik Fuarı, Dijital Çevre Zirvesi, E-ticaret Zirvesi, Metrix & Big Data Konferansı ve Uygulama Kampı’ndan oluşan 7 büyük etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Bu etkinliğe Gold Bilet kazanmak istiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Twitter'dan @WebitCongress'ı takip etmek ve #webit hastagını kullanarak tweet atmanız gerekmekte. 

50 kişilik Gold bileti kazanıp kazanmadığınız Twitter üzerinden mesaj ile size iletilecek. Bildiğiniz gibi Twitter üzerinden özel mesaj gelmesi için mesaj göndereni takip etmeniz gerekiyor. Bu bağlamda @WebitCongress'ı takip etmeniz mutlaka gerekmekte; bunu hatırlatmak isteriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.