Güncel

Webrazzi internetin en iyilerini seçiyor

Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi, internet sektörünün en iyilerini Webrazzi Ödülleri 2012 ile belirliyor.

Webrazzi internetin en iyilerini seçiyor

31 farklı kategoride gerçekleşecek olan Webrazzi Ödülleri 2012 için oylamalar, 11 Ocak 2013 tarihine kadar sürecek.

İnternet sektörünün en iyilerini seçmek için hazırlanan Webrazzi Ödüllleri 2012’de oy kullanma süreci başladı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Webrazzi Ödülleri’nde, 2012’nin en iyi girişimleri, melek yatırımcıları, mobil uygulamaları, girişimcileri, CEO’ları ve web siteleri olmak üzere toplamda 31 kategoride kıyasıya mücadele gerçekleşecek.

1357235501_webrazzi-transparan-hi.png

11 Ocak 2013 tarihine kadar devam edecek Webrazzi Ödülleri 2012 oylamalar, Odul.webrazzi.com adresinden Facebook, Twitter ve LinkedIn sosyal medya hesaplarıyla yapılabiliyor.

1357235525_gorselodul.jpg

Dijital pazarlamadan ödeme sistemlerine, e-ticaretten mobil ve oyun sektörlerine kadar en güncel konu başlıklarını ve girişimleri kapsayan kategoriler arasında, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka, En İyi Dijital Pazarlama Kampanyası, En İyi Yerli Mobil Uygulama, Yılın Teknolojik Cihazı, En İyi Ödeme Sistemleri Girişimi, En İyi Haber Sitesi, Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Ünlü Kişi, vb. gibi başlıklar var.

Oy kullanmak için adresini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.