Güncel

WhatsApp da ücretli sisteme geçiyor! İşte tüm detaylar

WhatsApp Business kullanıcıları için ücretli abonelik sistemi geliyor. İşte yeni ücretli sistemle ilgili tüm detaylar ve bilinmesi gerekenler.

WhatsApp da ücretli sisteme geçiyor! İşte tüm detaylar

Meta, sosyal medya platformu Instagram'dan sonra WhatsApp uygulamasına abonelik sistemi getiriyor. WABetaInfo'nun haberine göre şirket yeni ücretli bir döneme imza atacak. WhatsApp Business, platformuna özel bir abonelik hizmeti geliştiriyor.

WhatsApp'a gelecek özellikleri şimdiden ortaya koyan WABetaInfo, abonelik sisteminin isteğe bağlı olacağını duyurdu. Ayrıca, abonelik bireysel kullanıcıları kapsamıyor, yani WhatsApp Messenger, uygulaması için herhangi bir ücret ödenmeyeceğini belirtti.

WhatsApp'a yeni bir Telegram özelliği geliyor

whatsapp ücretli sisteme geçiyor

WhatsApp, Telegram'da grup anketi özelliğini test etmeye başladı. Yeni özelliğin yakında kullanıma sunulması bekleniyor. WhatsApp Business ek özellikler için para isteyecek. WeBetaInfo'nun açıklamasına göre yeni abonelik sistemi, WhatsApp Business kullanan işletmelere ek özellikler getirecek. Şu anda Business'ta olan çoklu cihazla 4 cihaza kadar bağlantı kurulabilecek. Sistem devreye girdiğinde para ödeyen işletmeler aynı anda 10 cihaza kadar bağlanabilecek.

WhatsApp, Ayarlar > Bağlı cihazlar bölümünden ulaşılabilen çoklu cihaz ekranında yeni abonelik planını tanıtmaya başladı. Tabii ki bu özellik geliştirme aşamasında olduğu için henüz genel kullanıma sunulmadığını belirtmekte fayda var.

Merak edilmesi gereken en önemli noktalardan biri: WhatsApp Business abonelik fiyatı ne kadar olacak? Ne yazık ki bu konuda somut bir bilgi yok. Ancak, WhatsApp'ı bir işletme hesabıyla kullanmıyorsanız, endişelenecek bir şey yok. Her zaman olduğu gibi, tamamen ücretsiz olarak mesajlaşmaya devam edebileceksiniz.

WhatsApp Business'ı kullanmak için işletme sahibi olmak şart değil. Başvuru için bireysel numaranızla da kayıt olabilirsiniz. Bu anlamda standart bir kullanıcı olarak WhatsApp Business'ı tercih ediyorsanız abonelik sisteminin sizi de içereceğini unutmayın.

Yorumlar
Hüseyin
Samsung kendini bitiriyor.piyasadan böyle giderse yakın zamanda silinir
Cevapla
Halil
Resmen samsung note 10 plus gibi bir cihaza gelmiyor lite ye geliyor plus a gelmiyor gerçekten samsung benim için bitmiştir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.