Güncel

WhatsApp kararıyor!

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a merakla beklenen özellik sonunda geliyor. İşte detaylar!

WhatsApp kararıyor!

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a merakla beklenen özellik sonunda geliyor. WhatsApp’a gelen yeni güncelleme sayesinde kullanıcılara artık karanlık ortamda daha rahat bir kullanım imkanı sunuluyor olacak.

WhatsApp, 2.18.100 sürümü ile birlikte uygulamayı iOS 12 ile tam uyumlu hale getirdi. Ayrıca artık WhatsApp iOS uygulaması iPhone XS, XS Max ve iPhone XR ile de tam uyumlu çalışacak. Ayrıca sohbet penceresinde metin baloncuklarının üzerine parmağınızı basılı tuttuğunuzda açılan hızlı menünün arayüzü de güncellendi.

Güncelleme ile birlikte WhatsApp, durumları yanıtlama seçeneğini de geliştirdi. Eski sürümlerde sadece resim, video ve GIF gönderebilen kullanıcılar, güncelleme ile birlikte sohbet penceresinde gönderebildikleri tüm eklentileri durum yanıtlama seçeneğinde de gönderebilecekler.

WhatsApp kararıyor!

Güncelleme ile birlikte Bildirim Uzantıları adında gelecekte yayınlanacak bir özelliği görme şansımız oldu. Bildirim Uzantıları sayesinde herhangi bir sohbetten alınan resimleri, videoları ya da GIF'leri bildirim kartında görüntüleyebilecek, hatta videoları oynatabileceğiz. 

WhatsApp'ın iOS kullanıcılarına gelecekte sunacağı bir diğer özellik de çoklu sesli mesaj oynatma olacak. Bu özellik sayesinde bir sohbetten üst üste sesli mesajlar aldığınızda ilk gönderilen sesli mesajı oynatmaya başladığınızda WhatsApp, tüm sesli mesajları otomatik olarak oynatacak.

WhatsApp güncellemesinin kullanıcıları en çok heyecanlandıran özelliği WhatsApp'ın son dönemde uygulamalar arasında oldukça popüler olan karanlık mod seçeneğini test etmeye başlamış olması. Ancak özellik henüz alfa aşamasında ve ne zaman yayınlanacak genel kullanıcı için bilmiyoruz. 

Yorumlar
Bilir
Güncelleniyor çok enteresan 😂
Cevapla
Sevo
Öyle bir başlık atmissinizki sanki eatsap kararıyor derken bisi ima etmeye calistiniz
Cevapla
eyoo
Aynn 😂😂😂😂😂
Leyla
Supermiş😄
Cevapla
Uğur
Guzel olan aslında whatsap nasıl para kazanıyor.
Remzi
Neresi süper 🤔
AĶŞAMCI
Çok mu begendin
Esra
Sebilir bir hayat
Cevapla
Uğur
Sevilir hayat olsa keşke dünyada:(
Ceren
Öyle B hyat işde
ender
Nasil hayat b
Merve
Sonunda !
Cevapla
cumali
Diyosun
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.