Güncel

WhatsApp "Son Görülme" için beklenen özelliği sunuyor

WhatsApp Son Görülme özelliğine nihayet beklenen güncelleme geliyor. İşte detaylar.

WhatsApp "Son Görülme" için beklenen özelliği sunuyor

WhatsApp yaşanan onca yanlış anlaşılma ve gizlilik sözleşmesi yüzünden ortaya çıkan kafa karışıklığına rağmen hala en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Şirket günden güne eklediği güncellemelerle de platformuna daha çok kullanıcı çekmeyi başarıyor.

Son Görülme özelliği de şimdi yeni bir güncelleme alacak. Buna göre kullanıcılar artık Son Görülme özelliğinde beklenen bir seçeneğe daha sahip olacaklar.

WhatsApp Son Görülme özelliğine beklenen güncellemeyi sunuyor

1,6 milyara yakın kullanıcıya sahip olan şirket hala dünyada en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca da farklı güncellemeler şirketin olmazsa olmazı haline geliyor. Her yenilikle platformunu geliştiren şirket şimdi bir güncelleme daha sunacak. Yeni özellik platformun Son Görülme bilgisi hakkında olacak.

Yeni bir güncelleme ile son görülme seçeneklerine bir yenisi daha eklenecek. Artık Son Görülme seçenekleri arasında "herkes", "kişilerim" ve "kimse" haricinde "kişilerim hariç" şeklinde bir seçenek de bulunacak. Yani kullanıcının belirlediği kişiler kişinin son görülme bilgisine erişemeyecek. Bu da istediğiniz kişilere istediğiniz kadar bilgi vermenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir özellik diyebiliriz. 

Siz WhatsApp'ın Son Görülme özelliğini açık tutuyor musunuz? Belirlediğiniz kişilerin Son Görülme bilgisine ulaşamaması özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
sevim
cok ğüzel bir secenek
Cevapla
NAİDƏ
Önəmsiz bir uyqulamadır.belə uyqulamalar çox ailələri dağıdacaq.
Cevapla
Azat
Süpər olur
Cevapla
Sjsjsj
Vp +da var zatən bu
Cevapla
Nazlı
Keşke çevrimiçi olunca bildirim gitse Facebook gibi üst tarafta aktif kişiler yeşil tikle gösterilse
Cevapla
Salih
Birçok uygulama var karşı taraf çevrimiçi olunca en küçük detayına kadar öğrenebilirsiniz
Ali
Nazlı
İlker
Aero WhatsApp apk sında öyle bir özellik var zaten
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.