Güncel

WhatsApp'tan şok uygulama! Mesajlar artık düzenlenebilecek

WhatsApp üzerinden artık gönderilen mesajların düzenlenmesi söz konusu olabilecek. İşte mevcut özellik ile ilgili tüm detaylar.

WhatsApp'tan şok uygulama! Mesajlar artık düzenlenebilecek

WhatsApp, çok talep edilen bir özelliği yakında akıllı telefon uygulamasına getirmeyi planlıyor olabilir. Şirketin gelecekteki güncellemeleri, sonunda gönderilmiş mesajları düzenleme seçeneği sunabilir. Haber, bir geliştirme yapısının ekran görüntüsünü paylaşan bir WABetaInfo raporundan geldi. Paylaşılan görsel, şu anda canlı derlemede mevcut olmayan bir "Mesajı düzenle" seçeneğini gösteriyor.

Özellikle, bu ekran görüntüsü uygulamanın Android sürümü için. Ancak özellik büyük olasılıkla iOS sürümü için de gönderilecek. Şu an itibariyle bu özelliğin popüler mesajlaşma uygulamasında nasıl çalışacağı bilinmiyor.

WhatsApp'tan şok uygulama! Mesajlar artık düzenlenebilecek

whatsapp

Bununla birlikte, bu en çok istenen özelliklerden biriydi ve zaten gönderilmiş olan mesajların düzeltilmesi oldukça kullanışlı olabilir. Şu anda, kullanıcılar yalnızca yeni bir mesajda açıklama göndererek veya mesajı tamamen silerek ve tekrar başka bir mesaj göndererek mesajlarını düzeltme seçeneğine sahip. Dolayısıyla, bu, kullanıcılarının sohbetlerini dağıtan harika bir yaşam kalitesi değişikliği olabilir.

Yeni Düzenle seçeneği, uygulamanın sağ üst köşesinde yer alacak ve belirli bir sohbet balonu seçildikten sonra görünecek. Bu menü şu anda canlı yapılardaki Kopyala ve Bilgi seçeneklerini barındırıyor. Bu özelliğin WhatsApp uygulaması için ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belli değil. Siz bu yeni uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de gerekli bir düzenleme mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Mk Ultra
WhatsApp da sesli mesaj gönderiliyor. Aslında ben yabancı biriyle konuşuyorum WhatsApp da sesli mesaj ı kayıt ettikten sonra İngilizce yi çevir diyerek karşı taraf a mesajı İngilizce olarak gönderse
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.