Güncel

Windows Marka Elçilerini arıyor!

Kurumlara ve bireylere daha fazlasını başarabilmeleri için güç katmayı misyon edinen Microsoft, isteyen herkese Windows Elçisi olma fırsatı sunuyor. Windows Marka Elçileri Programına katılmak isteyenlerin #sadecebilgisayarla etiketi ile kısa bir video haz

Windows Marka Elçilerini arıyor!

İlk Windows sürümünün yayınlandığı günden bu yana kullanıcıları ile birçok anı paylaşan Windows, elçilerini arıyor. Windows Marka Elçisi olmak isteyenlerin neden Windows elçisi olmak istediğini anlattığı videolarını adresine göndermesi veya #SadeceBilgisayarla etiketi ile sosyal medya hesaplarından paylaşması gerekiyor.

Windows Marka Elçilerini arıyor!

Jüri tarafından değerlendirilen başvuralar arasından seçilen 100 kişi Windows Marka Elçisi olmaya ve 24 Aralık’ta Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenecek olan yılbaşı partisine katılmaya hak kazanacak.

 1478590383_1478589215windowselcileri.jpg

Windows Marka Elçisi olan kullanıcılara birçok fırsat ve öncelik tanınacak. Bunlar arasında özel kimlik kartı, özel Facebook grubuna üyelik, Microsoft ofisinde gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimlere katılım, Microsoft yöneticilerini yakından tanıma, ürün duyuru ve özel etkinliklere davetiye, yeni çıkan bilgisayarları ilk kez deneme ve 2 hafta süreyle ücretsiz kullanma, özel hediye ve indirimlerden faydalanma gibi fırsatlar yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.