WWW'deki en zor bilmece siteleri - Page 1

Trivial Pursuit
Bu taş oyununu sevenler online sürümüne bayılacaktır. Politika, kültür veya eğlence alanlarındaki bilginizi test edin.

Rakibiniz ise konuşan bir patlamış mısır kutusu. Zeki olduğunu iddia etse de her şeyi bildiği söylenemez. Bu yüzden adil bir şans oranı söz konusu.

WWW'deki en zor bilmece siteleri - Page 2

Fastr
Bu Quiz sitesi popüler fotoğraf hizmeti Flickr'ı baz alıyor: Oyundaki amaç verilen anahtar kelimeler ile resimde gösterilenleri tahmin etmek. Çoğunlukla gösterilen motifler rahatça anlaşılabiliyor. Fakat doğru kelimeyi tam olarak tahmin edebilmek pek de kolay değil.

WWW'deki en zor bilmece siteleri - Page 3

Mindpicnic
Coğrafya çılgınları için bulmaca oyunu: Web sitesi size Google Maps'ten bir kesit gösteriyor ve bu yerin dünyanın neresinde olduğunu tahmin etmenizi istiyor.

Sorular genellikle çok zor fakat site size çözüme ne kadar uzakta olduğunuzu bildiriyor.

WWW'deki en zor bilmece siteleri - Page 4

Guess-the-Google
Birçok Google kullanıcısı elbette bir kere Google'ın resim veri tabanında arama yapmıştır. Bilginizi ölçün ve resim karmaşası içinde neyin anlatılmak istendiğini tahmin edin.

İpucu: Web sitesi Türkçeyi desteklemediği için cevabı İngilizce olarak vermelisiniz. Fazla zaman kaybetmeyin çünkü geri sayım aracı yerinde durmuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.