Güncel

Xbox için canından oluyordu, alevlerin içine atladı!

Amerika'da gerçekleşen olay milyonları hayrete düşürdü!

Xbox için canından oluyordu, alevlerin içine atladı!

Amerika'da ilginç olaylar ardı arkası kesilmeden vuku bulmaya devam ediyor. Oyun bağımlılarını hepimiz tanır ve biliriz fakat yapabileceklerinin her zaman sınırlı olduğunu düşünürüz. Geçtiğimiz saatlerde bir oyun bağımlısının başrolde oynadığı pes dedirten bir olay meydana geldi.  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kansas eyaletinde gerçekleşen olay televizyon ve sosyal medyaya yansıyınca hayrete düşürdü.

Sebebinin belirlenemediği bir kıvılcımdan ötürü tutuşan evinden itfaiye tarafından kurtarılan şahıs, ABC kanalından gelen habere göre, gününün 4/3 zamanını geçirdiği yeni nesil oyun konsolu Xbox One'ını evde unuttuğunu farkedince kendini yanıp kül olmaya yüz tutan evinin içine attı. Hayatını riske atarak alevlerin arasına atlayan kişi Xbox'ını kurtarmak hayatla mücadeleye girişti.

1390908217_140128kansas.hlarge.jpg

Genç adam tekrar yangından sağ salim çıkmayı başardı ancak dumandan zehirlendiği açıklandı. Yetkililer sebebinin belirlenemediği yangının bir süre sonra elektrik tesisatı nedeniyle meydana geldiğini duyurdu. Yangının 80 bin dolar hasar oluşturduğunu belirtti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.