Güncel

Xiaomi 12'den "M" tasarımlı kamera modülü!

Xiaomi 12 yeni bir kamera tasarımı ile gelebilir. Bu tasarımı beğeneceksiniz.

Xiaomi 12'den "M" tasarımlı kamera modülü!

Xiaomi'nin gelecekteki amiral gemisi olacak olan ve henüz tanıtılmayan Xiaomi 12, en yeni Snapdragon 898 işlemcisini kullanacağı daha önce sızdırılmıştı.

Samsung'dan ithal edilecek ve 2K çözünürlük, 120 hertz yenileme hızı olacak ayrıca bu ekran görüntülenen içeriğe göre bu yenileme hızını akıllıca değiştirecek LTPO teknolojisini barındırıyor.

Xiaomi 12'nin Arka kamera modülü 

Yaklaşan Xiaomi 12 akıllı telefonunun kamerasının arka modülünün gösterildiği iddia edilen sosyal ağlarda bir sızıntı dolaşmaya başladı. Modül, "M" harfine benzeyen alışılmadık bir şekle sahip. Bu tasarımda 4 kamera lensi ve arkadan aydınlatmalı bir LED diyot görebiliyoruz.

Xiaomi 12'den "M" tasarımlı kamera modülü! - Resim : 1

Şimdiye kadar Xiaomi'nin kamera modülü tasarımı arka kısmın sol tarafına koymasına alışmıştık. Başka bir akıllı telefonda böyle bir tasarım daha önce görmemiştik. Bu yeni tasarım Xiaomi için tanınabilir bir unsur olabilir. Xiaomi 12 modelini sokakta çabucak tanıyabilirsiniz ve diğer akıllı telefonlardan artık daha ciddi bir fark olacak.

Spekülasyona göre, ana sensör 200 MP'e kadar çözünürlüğe sahip olacak. Aynı zamanda bunun resmi bir Xiaomi 12 tasarımı olmadığını, yalnızca bir render olduğunu hatırlatalım. Nihai tasarım için hala biraz beklememiz gerekecek.

Bununla birlikte, son zamanlarda daha fazla bilginin ve sızıntının ortaya çıkabileceğini düşünüyoruz. Daha fazla bilgiler ancak gelecek yılın başındaki resmi tanıtımda gelecektir.

Xiaomi 12 akıllı telefonunun arka kamera modülü tasarımını beğendiniz mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.