Güncel

Xiaomi 23 Nisan'da yeni ürünlerini tanıtacak

Teknoloji devi Xiaomi yeni ürünlerini 23 Nisan'da tanıtmayı planlıyor. İşte firmanın tanıtacağı en yeni ürünler.

Xiaomi 23 Nisan'da yeni ürünlerini tanıtacak

Türkiye pazarında da faaliyet gösteren Xiaomi, global olarak sürekli yeni ürünlerini tanıtıyor. Bu tanıtımlardan biri de 23 Nisan'da yapılacak. Firma daha önce yeni ürünlerini tanıtacağını duyurmuş ancak tarih vermemişti. 

Xiaomi 23 Nisan'da yeni ürünlerini tanıtacak


Firmadan yapılan açıklamaya göre 23 Nisan'da birden fazla yeni Xiaomi ürünü tanıtılacak. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi TV'nin başındaki isim olan Xiao Xiaoshuang, Çin'in popüler sosyal medya kanalı Weibo'da şirketin yeni oyuncaklarını ay duyurmaya hazırlandığını paylaşmıştı. Şirket, yeni televizyon modellerini Pekin'de duyurmaya hazırlanıyor. 

Anlaşıldığı üzere firma yeni televizyon modellerini tanıtacak. Türkiye pazarında aktif olarak satılmasa da Xiaomi markasının bir parçası olan televizyonlar markanın ürün gamında yer alıyor. 23 Nisan'da tanıtılan etkinlikte sadece televizyon değil masa lambası, akıllı tartı ve akıllı hoparlör gibi ürünlerin de tanıtılması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.