Xiaomi Airfryer fiyatında 2000 TL'lik indirim! Bu fırsat kaçmaz - Page 1

Tasarımı, akıllı özellikleri ve üst düzey pişirme teknolojisi sayesinde Xiaomi Mi Smart Air Fryer birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Az yağ kullanarak kızartma işlemini başarıyla yapabilen ürün, hiç yağ kullanmadan da yiyecekleri pişirebiliyor. 

Xiaomi Airfryer fiyatında 2000 TL'lik indirim! Bu fırsat kaçmaz - Page 2

Sıcak hava buharını iç haznede döndürerek yiyeceklerin en sağlıklı şekilde pişmesini sağladığından lezzetli yemekler hazırlayabiliyor. Hazırsanız Xiaomi Mi Smart Air Fryer bilinmeyen özelliklerini beraber keşfedelim!

Xiaomi Airfryer fiyatında 2000 TL'lik indirim! Bu fırsat kaçmaz - Page 3

Lezzetli yiyeceklerin sağlıklı şekilde pişirilmesine yardımcı olan Xiaomi Mi Smart Air Fryer, kullanıcıların dikkatini ve beğenisini toplayan birçok özellik barındırıyor. Mutfakların vazgeçilmezi olacak ürün; sade, şık ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor. Böylece mutfaklara kolaylıkla uyum sağlıyor ve fazla alan kaplamıyor. 

Xiaomi Airfryer fiyatında 2000 TL'lik indirim! Bu fırsat kaçmaz - Page 4

Xiaomi Mi Smart Air Fryer teknik özellikleri arasında 3.5 litre kapasite sunan pişirme haznesi öne çıkıyor. 3.5 litre kapasite, 5 kişiye rahatlıkla yemek pişirebiliyor. 7 katmanlı olarak üretilen iç sepeti aşınma ve yapışmalara karşı dirençli yapı sergiliyor. Böylece kolayca kirlenmiyor ve istenildiği zaman rahatlıkla temizlenebiliyor. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.