Güncel

Xiaomi dünya genelinde Mi 11 Lite için iki büyük güncellemeyi yayınlıyor!

Xiaomi yeni modeli, Mi 11 Lite 5G için 2 büyük güncellemeyi yayına alıyor. Güncelleme detayları ve indirme linkleri bu haberimizde.

Xiaomi dünya genelinde Mi 11 Lite için iki büyük güncellemeyi yayınlıyor!

Xiaomi, Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini dünya çapında Mi 11 Lite 5G'ye sunmaya başladı. Güncelleme şu anda pilot test kullanıcıları için başlamış durumda, genel kullanıma daha sonra sunulması bekleniyor.

Değişiklik günlüğü herhangi bir değişiklikten bahsetmiyor, ancak MIUI 13'ün küçük pencereler şeklinde uygulamaları açmayı destekleyen yeni bir küresel kenar çubuğu, arama, saat, hava durumu ve tema erişilebilirlik modlarını optimize eden küçük çaplı özellikleri getiriyor. Ayrıca, tarayıcı gizliliği korumasını, web'de gezinmeyi ve bilgi okuma deneyimini de optimize ediyor.

Global Güncellemesi

Mi 11 Lite 5G için bu güncellemenin donanım yazılımı numarası V13.0.2.0 SKIMIXM'dir. En son sürümü yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB'lık yazılım paketini indirmeleri gerekli.

Mi 11 Lite 5G – Küresel Kararlı V13.0.2.0 SKIMIXM

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

Çin Güncellemesi

Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini Çin ROM'una sahip Mi 11 Lite 5G'de almaya başladı. Bu güncelleme gizlilik, güvenlik ve widget'larda bazı değişiklikler getiriyor.

Mi 11 Lite 5G için güncelleme, donanım yazılımı sürümü V13.0.4.0 SKICNXM ile tanımlanır ve Android 12 tabanlıdır.

Çin ROM'una sahip bir Mi 11 Lite 5G kullanıcısıysanız, en son gelen güncellemeler hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, riski size ait olmak üzere, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla dosyayı manuel olarak flaş etmeniz de mümkün.

Mi 11 Lite 5G (Çin) – İndirme Bağlantısı

Değişiklik Günlüğü

[Diğer]

  • Optimize edilmiş sistem performansı
  • Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı

MIUI 13 ve Android 12 güncellemesi beklenildiği gibi dağıtıma yavaş yavaş çıkıyor. Ancak firmanın Çin ROM'una verdiği özellikleri diğer ROM'lara vermemesi halen büyük bir sorun!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.