Xiaomi en ucuz kablosuz kulaklık için kolları sıvadı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni ve ucuz fiyatlı bir kablosuz TWS kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor gibi duruyor. Gelin detaylarına bakalım.

Xiaomi en ucuz kablosuz kulaklık için kolları sıvadı!

Xiaomi, Mi Air 2 Pro'yu Ekim ayında tanıtmıştı. Şimdi de şirket geçtiğimiz günlerde Weibo profilinde yeni bir kablosuz TWS kulaklık teaserı yayınladı. Bu yayınlanan fotoğrafta kulaklığın şarj kutusunun menteşe kısmında yeni bir Xiaomi logosu bulunuyor.

Bu teaserda ayrıca lansmanın ne zaman yapılacağı da belirtiliyor. 13 Mayıs Perşembe günü lansmanın yapılması bekleniyor.  Ancak Xiaomi'nin yeni uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı için bir fiyat bilgisi henüz paylaşılmış değil.

Xiaomi'nin uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı hakkındaki detaylar

Paylaşılan görsellerde kulaklıkların kauçuk uçlu olduğu gözüküyor. Xiaomi, yakında çıkacak olan bu kulaklıkların şirketin amiral gemisi gürültü önleyici kulaklıkları olduğunu söyledi. Xiaomi Airdots Pro modelinde de Aktif Gürültü Engelleme vardı ancak kullanıcı yorumlarına göre hiç de başarılı çalışmıyordu.

Xiaomi en ucuz kablosuz kulaklık için kolları sıvadı! - Resim : 1

Bu modelde bir iyileştirme yapılıp yapılmadığı hakkında bir bilgimiz yok ancak iyileştirme olmasa bile kauçuk uçların kulağa sıkı bir şekilde oturmasından dolayı iyi bir yalıtım yapacağı düşünülüyor. Kasanın tasarımında Xiaomi'nin yeni yuvarlak logosundan ilham alındı.

Xiaomi en ucuz kablosuz kulaklık için kolları sıvadı! - Resim : 2

Xiaomi Airdots Pro modelinin kasasına göre daha ince bir tasarıma sahip gibi duruyor. Kasa hiç köşesi olmayan cilalanmış bir tasarıma sahip. Kasanın Mi Air 2 Pro gibi kablosuz sarjı destekleyeceği düşünülüyor. Ayrıca kasanın 500 mAh pil kapasitesine sahip olacağı düşünülüyor.

Xiaomi'nin yeni çıkacak olan uygun fiyatlı olması beklenen kablosuz kulaklığı ile ilgili elimizdeli bilgiler bunlar. Elbette lansman yapıldıktan sonra daha detaylı bilgilere ulaşacağız. Sizin bu kulaklık hakkındaki beklentileriniz nedir? TWS kulaklıklar hakkındaki düşünceleriniz nedir? Bizlerle yorumlar kısmında paylaşırsanız seviniriz.