Xiaomi Mi 10 kullanıcılarına sevindirici haber!

Xiaomi Mi 10 kullanıcıları büyük performans güncellemesini almaya başladı. Detaylar haberimizde.

Xiaomi Mi 10 kullanıcılarına sevindirici haber!

Mi Pilot programı aracılığıyla Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro'ya ulaşan güncelleme, daha iyi performans ve genel olarak çok sayıda hata düzeltmesi sağlayan MIUI 12.5 Enhanced Edition, Xiaomi Mi 10 cihazlarına da gelmeye başladı.

Xiaomi Mi 10, MIUI Avrupa ROM'u (AB veya AEA) aracılığıyla güncellenmeye başladı. Bu güncelleme, « Kararlı Beta « aşamasında, yani Mi Pilot programı kapsamında bir güncelleme olarak dağıtılıyor. Bu şekilde eğer güncelleme büyük hatalar içermiyorsa, genel olarak diğer kullanıcılara da dağıtılacaktır.

 

Bu bağlantıdan indirebileceğiniz Recovery ROM ile telefonunuza kurabilme şansınız var. Toplam 3.1GB yer kaplıyor ve V12.5.5.0.RJBEUXM sürüm ismi ile yayınlandı. Elbette en önemli dosyalarınızın yedeğini önceden almayı unutmayın. Eğer ROM kurma hakkında bilgi sahibi değilseniz OTA yolu ile yayınlanmasını bekleyebilirsiniz. Şayet telefonunuzun ROM'u Avrupa ROM'u ise yakında güncellemeyi alabilirsiniz.

MIUI 12.5 Enhanced Edition Global Güncelleme Programı

POCO F3, Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro ve şimdi de Xiaomi Mi 10'a ulaştıktan sonra şirketin, Global ve Avrupa ROM için de tüm uyumlu modellere güncellemeyi devam etmesi bekleniyor. Bunlar arasında aşağıdaki telefonlar olabilir (İlk olarak alacak olan modeller):

  • Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11i
  • Xiaomi Mi 11X Pro, Xiaomi Mi 11X
  • Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10
  • POCO F2 Pro
  • POCO F3 GT