Güncel

Xiaomi Mi Store Akasya indirimlerle açılıyor

Xiaomi'nin Türkiye'deki üçüncü mağazası Mi Store Akasya 15 Haziran'da açılıyor. Mağazanın açılışına özel indirimler de kullanıcıları bekliyor.

Xiaomi Mi Store Akasya indirimlerle açılıyor

Geçen yıl Türkiye'de resmi olarak faaliyetlerine başlayan Xiaomi, bu çalışmalar kapsamında iki yeni mağaza da açmıştı. Marka İstanbulForum ve Vadiİstanbul'dan sonra üçüncü mağazasını Anadolu yakasındaki Akasya AVM'de açmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Store Akasya indirimlerle açılıyor

Mağazanın açılışı ise 15 Haziran 2019 tarihinde yapılacak. Diğer iki mağazada olduğu gibi Mi Store Akasya mağazasında da açılışa özel indirim ve fırsatlar sunulacak. Bu yeni mağazanın açılışında telefon alan ilk 300 kişiye 5.000 mAh Powerbank hediye edilecek. Ayrıca seçili ürünlerde yüzde 30'a varan indirimlerin de markanın hayranlarını beklediğini belirtelim. Yapılan kampanya ve indirimler 15-16 Haziran tarihleri arasında 2 gün boyunca devam edecek. Yapılan indirim ve kampanyanın markanın önceki mağazalarının açılışında uygulananlara göre biraz zayıf kaldığını da belirtelim. 

Mağaza açılışlarında kalabalık kuyrukların oluştuğunu belirterek sizleri Xiaomi'nin Vadiİstanbul'da açılan ilk mağazasını anlattığımız video ile baş başa bırakıyoruz:

Yorumlar
Tna
xiaomi airdots pro ve mi pad 4 pro gelsin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.