Xiaomi MIUI güncelleme takipçisi! (28 Kasım)

MIUI arayüzünü güncel tutmaya çalışan Xiaomi bazı telefonlarına güncelleme desteğini sürdürüyor. Güncellemeye mevzu olan cihazlar ülkemizde ve dünyada oldukça popüler.

Xiaomi MIUI güncelleme takipçisi! (28 Kasım)

POCO markası bütçe dostu akıllı telefonlar tasarlayıp bunları uygun fiyat aralığında kullanıcılarına sunan bir marka. POCO F serisi, son yıllarda merakla beklenen akıllı telefonlardan serilerinden birisi ve firma bu serinin en meşhur cihazlarını güncellemeye devam ediyor. POCO F serisi şirketin şu anda amiral gemisi olarak tanımlanıyor.

Firmanın seri için en son çıkardığı modelinde Snapdragon 870 yonga seti bulunuyor. Çıkarmış olduğu bu modelde 4.700 mAh pil ve 30W hızlı şarj desteği bulunabiliyor. %0-100 arasındaki şarj sadece 64 dakika sürüyor. POCO'nun F serisi işte böyle üst düzey özellikleri uygun fiyata sunabilen bir seri olarak göze çarpıyor.

Bu yazıda, MIUI güncellemesi ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri bulabilirsiniz. Güncellemeye uygun cihazlar, çıkış tarihi ve en son haberler hakkında bilgileri de muhteva ediyor. 

28 Kasım

#lmi Kod Adıyla Cihaz POCO F2 Pro Global için en son güncelleme: Versiyon adı Android 11 için V12.5.5.0 RJKMIXM'dir. Boyutu 3.3 GB'dir.

4 Şubat

Rusya bölgesi: Cihaz POCO F1 için en son güncelleme, Şirket #berilyum kod adını vermiştir. Türü: Kararlı Fastboot. Sürüm: Android 10 için V12.0.3.0 QEJRUXM bunun yanında güncellemenin boyutu 2,6 GB'dir.

Önemli Değişiklikler

Optimizasyon: Android Güvenlik Yaması Aralık 2020'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

[Kontrol Merkezi]

  • Yeni: Kontrol merkezinde boş bir noktaya dokunulduğunda artık kapatılabiliyor.
  • Optimizasyon: Manzara modunda kontrol merkezi düzenlendi.