Güncel

Xiaomi Mr. Bond M1 tanıtıldı!

Xiaomi'nin tanıttığı akıllı kurutucu Mr. Bond M1, en çok ev hanımlarının işine yarayacak gibi duruyor.


İsmini genellikle sizin de bildiğiniz gibi akıllı telefonlar ile andığımız Xiaomi, bu sefer oldukça farklı bir ürün ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Her alanda müşterilerini memnun etmeye çalışan firma, bu sefer karşımıza bir akıllı kurutucu ile çıkıyor. Peki nedir bu akıllı kurutucu? Son zamanlarda ev ürünlerine yönelik bazı çalışmalar yapan şirket, geliştirdiği ürünler arasında sonunda akıllı kurutucuları da ekledi.

Mr. Bond M1 adıyla tanıtılan ürün, hiç bir uğraşa gerek kalmadan kıyafetlerinizi kurutmaya yarıyor. M1 ve M1 Pro olmak üzere iki farklı modeli olan kurutucu, Pro versiyonuyla sıcak hava üfleyebiliyor ve elektrikli ısıtma sistemi ile daha hızlı kurutma işlemi yapabiliyor. 

Mr. Bond M1, toplamda 30 KG’a kadar elbise taşıyabiliyor. Bu ağırlığın oldukça ideal olduğunu da belirtmeden geçmek istemeyiz. Buna ek olarak mobil uygulaması sayesinde kıyafetlerinizi uzaktan bile kurutabiliyorsunuz. LED ve asansör sistemiyle toplam 153W güç tüketen cihazın Pro modeli kurutucusu aktifken ilave olarak 500W fazladan enerji kullanıyor. 

Önümüzde ki aylar piyasaya çıkması beklenen ürünün fiyatı ise sadece 139 dolar. Pro versiyonunu almak isteyen tüketiciler ise 50 dolarlık bir fark ödemek zorunda. Peki ya siz akıllı kurutucu hakkında ne düşünüyorsunu? Sizce böyle bir teknolojiye gerek var mı? 

Yorumlar
Borem
Bence iyi bir icat
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.