Güncel

Xiaomi Türkiye çalışan arıyor! İş arayanlar yaşadı!

Türkiye'deki yatırımlarına devam eden Xiaomi, Avcılar'daki fabrikası için iş ilanı açtı. Eğer Xiaomi'de çalışmak istiyorsanız fırsat bu fırsat.


Xiaomi, Türkiye'deki yatırımlarına tam gaz devam ediyor. Türkiye'de fabrika açacağını resmi olarak duyuran Çinli firma, bugün de İstanbul/Avıcılar'daki fabrikası için iş ilanı açtı. Toplamda 24 kişiyi işe alacak olan Xiaomi, Likedin üzerinden açtığı iş ilanı ile istihdam yaratacağının da sinyallerini veriyor.

Türkiye'de telefon üretecek olan Xiaomi, bu sayede uzun vadede telefon fiyatlarının hissedilir bir şekilde düşmesini sağlayacak. Özellikle devletin üretim yapanlar için bazı vergileri muaf tutması, Xiaomi'nin işini daha da kolaylaştıracak. 2021'in sonlarına doğru telefon fiyatlarında özellikle orta segmentte büyük bir düşüş yaşanması bekleniyor.

Xiaomi Türkiye'den İrfan Öztürk'ün yaptığı paylaşıma aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer Xiaomi'de çalışmak istiyor ve aşağıdaki şartları sağlıyorsanız buradan iş için başvurabilirsiniz.

Xiaomi Türkiye iş ilanı

"Salcomp firması ile ortak açacacağımız Cep Telefonu üretim fabrikasında, Xiaomi telefonlarının üretiminde yardımcı olacak arkadaslar aranıyor.

Özellikle yeni mezun veya bir kaç sene deneyimli arkadaşlar için harika bir fırsat olacaktır. Bu yıl neredeyse bütün markalar Cep Telefonu üretimini ülkemize de almaya başladılar ve ülkemizde yepyeni bir sektörün kuruluşuna şahit oluyor. Bence çok güzel bir alan olacak.

Fabrika konumu: Avcılar

Konum Pelikan Avm'ye çok yakın. Metrobüsten inip 5 dakika yürüyorsunuz.

Aşağıdaki pozisyonlarda toplam 24 kişi alınacak.


Test Engineer: Job Qualifications:
1. English as working language.
2. Skill at computer operation , software & hardware knowledge of computer and office software.
3. Strong study ability for new things.
4. Understood RF communication principle.

Engineering Technician/ Engineering Assistant Engineer: Job Qualifications:
1. Basic English speaking and can read English
2. Major in Engineering . Electrical so on
3. Strong will and capability of learning for new things.
4. Prefer graduated students"

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Müthiş bir istihdam. Milyarlarca insana cep satacaklar 24 kişi alacaklar. Böyle bir denklem kurmuşlar. Darısı bizim cep fabrikalarına.
Cevapla
Sinan
Maksat haber olsun siteye okuyucu çekilsin işte
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.