Güncel

Xiaomi ürünleri PTT şubelerinde

PTT AŞ ve TürkMi işbirliği ile PTT’nin çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak.


179 yıllık tecrübesiyle Türkiye’yi geçmişten bugüne teknolojik yeniliklerle buluşturan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’nin en büyük yetkili distribütörü olan TürkMi’nin yaptığı iş birliği kapsamında PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde teknoloji standları kurulacak. Stantlarda başlangıçta Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonları, Mi Band 3 akıllı saati, Mi 5000mAh ve Mi 10000mAh powerbankları satışa sunulacak.

Xiaomi ürünleri PTT şubelerinde

Konuyla ilgili konuşan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi;

“Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan işbirliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

İşbirliği hakkında konuşan TürkMi Genel Müdürü Onur Çon, “PTT ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz kapsamında İstanbul, Ankara ve Gaziantep’teki şubelerinde TürkMi stantlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki beş ay içerisinde PTT’nin çeşitli illerdeki şubelerinde de TürkMi stantlarını faaliyete geçirerek, toplamda 100 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar
Çetin Tunceli
Cevap için teşekkür ederim Özgür Bey. Haberin bülten olarak dağıtıldığını diğer sitelerde de aynı şekilde görünce farkettim. Gerçi bazı önemli noktalar herkes tarafından farklı şekilde dile getirilmiş 😀. Onur Bey Evo'dan ayrılmış, bunu öğrendim. Sayın Tipitip, benim kim olduğumun konuyla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Zamanında Onur Çon ve Evo ile bir hayli zorlu zamanlar geçirmiş birisi diyebiliriz, bu yeterli.
Cevapla
Tipitip
Teşekkür ederim cevabiniz icin saygılar efendim.
Çetin Tunceli
Merhaba Özgür Bey. Onur Bey hatırladığım kadarıyla Evo'nun GM Yardımcısı idi. TürkMi ise Win Telekom'un kuruluşuydu ve hem Evo hem de TurkMi, Xiaomi'nin 4 Türkiye distribütöründen ikisiydi. Acaba yanlış mı hatırlıyorum? En büyük distribütör demek, Türk basınında ve sosyal medyada ön planda hep Evo varken, mağazaları Evo ve Cepport açıyorken sanırım olmamış. Ama Xiaomi'den elde edilen satış verilerine göre yazdıysanız bilmek isteriz. Selamlar.
Cevapla
Tipitip
Çok özür dilerim yanlış anlamayin siz kimsiniz ? Argo olarak kimsiniz degil, hangi sıfatınız var yani.Benim de derdime bak gecenin bu vakti
Özgür Çetin
Şirketlerin büyüklüğü ve iş hacmi konusunda bir bilgimiz yok. Bülten haberi bu. Arkadaşlar bu şekilde göndermiş. Bu firmaların rakamları da yok elimizde. Verirlerse hangisi en büyük onu da yazarız tabi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.