Güncel

Xiaomi ürünleri Shell istasyonlarına geliyor!

Xiaomi bazı ürünlerini ve aksesuarlarını Shell mağazalarında satmaya karar verdi. İşte şirketin yeni satış politikası ile ilgili tüm detayları.

Xiaomi ürünleri Shell istasyonlarına geliyor!

Xiaomi Hindistan Salı günü, bazı ürünlerini tüketiciler için daha erişilebilir hale getirmek amacıyla Shell India ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, çeşitli Xiaomi aksesuarlarını satacak beş Shell yakıt istasyonunun seçildiği Bangalore'de başladı.

Xiaomi ürünleri Shell istasyonlarına geliyor!

xiaomi

Bunlardan bazıları Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü, Mi Smart Band 5, Kablolu Mi 2A Hızlı Şarj Cihazı, Mi Sakal Düzeltici 1C, Redmi Earbuds 2C, Redmi Güç Bankası 20.000 mAh gibi ürünleri içeriyor. Xiaomi, teknolojiyi ve yeniliği ülke genelinde tüketiciler için daha erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda daha önce yeterince hizmet alamayan bir müşteri tabanından yararlanma planları da mevcut. Shell ile olan ortaklığı sayesinde Xiaomi Hindistan, en sevdikleri Xiaomi ve Redmi aksesuarlarını geniş bir satış politikası ile sunarak tüketiciye olan bağlılığını gösteriyor.

Xiaomi Hindistan Çevrimdışı Satışlar Kıdemli Direktörü Sunil Baby: "Ülke çapındaki tüketiciler ve hayranlar için mükemmel ürün ortağı olma umuduyla bu girişimi başlatmaktan gurur duyuyoruz. Bu ortaklığın, kırsal pazarlarımızda aksesuar perakende işimizin dinamiklerini değiştirmede ve tüketicilere günün her saatinde bulunabilirlik ile satın alma kolaylığı getirmede bir çığır açacağından umutlu ve eminiz” ifadelerini kullandı.

Shell Perakende Hindistan Direktörü Bay Sanjay Varkey, “Shell'de bizim gibi benzer bir felsefeyi takip eden Xiaomi Hindistan gibi bir markayla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklıkla elektronik dünyasını keşfetmekten heyecan duyuyoruz ve markayla uzun süreli bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyoruz.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.