Xiaomi yeni buzdolabı modeliyle şaşırtıyor

Xiaomi, zarif tasarımı ve geniş iç hacmiyle dikkat çeken yeni MIJIA buzdolabını tanıttı. Bu model, mutfaklara hem estetik hem de fonksiyonellik katıyor.

Xiaomi yeni buzdolabı modeliyle şaşırtıyor

Xiaomi, MIJIA markası altında yeni bir buzdolabı modelini tanıttı. MIJIA Fresh Storage 439L Buz Kristali Beyazı adlı bu buzdolabı, şık tasarımı ve işlevselliği ile dikkat çekiyor. Ürün, 24 Haziran'da ön satışa çıkacak ve lansmana özel indirimli bir fiyatla sunulacak.

MIJIAFreshStorage439LBuzKristali Beyazı buzdolabı, temizliği kolay, aşınmaya ve yağ lekelerine dayanıklı 3,2 mm kalınlığında buz kristali beyazı sanatsal cam panel ile donatılmış. Ultra ince gömme tasarımı ile dikkat çeken bu buzdolabı, ön alt ısı dağıtım sistemi sayesinde sorunsuz bir çalışma sunuyor. 60 cm gövde kalınlığına sahip olan bu ürün, 18 bölmeli kapak tasarımı ile toplamda 439 litre depolama kapasitesi sağlıyor. Bunun 260 litresi buzdolabı, 154 litresi dondurucu ve 25 litresi de kuru gıda ile anne ve bebek bölmeleri için ayrılmış durumda.

Yeni MIJIA buzdolabı, 360 derece hava soğutma sirkülasyon teknolojisi kullanarak hızlı ve eşit soğutma sağlıyor ve bu süreçte buz çözme gerektirmiyor. 12 saatte 7 kg dondurma kapasitesine sahip olan buzdolabı, değişken frekanslı kompresör ve değişken frekanslı fan ile donatılmış. Kompresör için 10 yıllık garanti sunuluyor. Ürünün net ağırlığı 86 kg ve boyutları 825 x 680 x 2,030 mm (genişlik x derinlik x yükseklik). MIJIA uygulaması ile kontrol edilebilen bu buzdolabı, aynı zamanda XiaoAi ses kontrolü desteği de sunuyor.

Xiaomi'nin MIJIA markası altında sunduğu bu yeni buzdolabı, başlangıç fiyatı 3,999 yuan (551 dolar) olmasına rağmen, lansman fiyatı olarak 3,499 yuan (482 dolar) ile satışa sunulacak. Bu şık ve fonksiyonel buzdolabı, kullanıcılarına hem estetik hem de pratik bir çözüm sunmayı hedefliyor.