Güncel

Xiaomi’nin 80 km menzilli elektrikli bisikleti: HIMO C20

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, kullanıcılarının karşısına bütçe dostu yeni elektrikli bisiklet modeli HIMO C20 ile çıkıyor.

Xiaomi’nin 80 km menzilli elektrikli bisikleti: HIMO C20

Xiaomi, geliştirdiği teknolojilerle kullanıcılara hiç beklemedikleri ürünleri sunmaya devam ediyor. HIMO markasıyla yaptığı çalışmalar sonucunda kullanıcılara sunulan elektrikli bisiklet modeli HIMO C20 ile sadece cep telefonu endüstrisinde başarılı olmadığını gösterdi.

Xiaomi’nin 80 km menzilli elektrikli bisikleti: HIMO C20

Xiaomi, mobil dünyada yakaladığı başarılara ek olarak, kullanıcılara sunduğu elektrikli bisiklet modelleri ile teknoloji dünyasının farklı alanlarında da boy göstermek istediğini gösteriyor.

HIMO markasının ismi ile piyasaya sunduğu elektrikli bisiklet modellerine bir yenisini daha ekleyen Xiaomi,  yeni elektrikli bisiklet modeli HIMO C20 ile elektrikli bisiklet sektöründe liderliği hedefliyor.

Xiaomi’nin 80 km menzilli elektrikli bisikleti: HIMO C20 - Resim : 1

Xiaomi’nin yeni elektrikli bisiklet modeli HIMO C20’de, daha önce tanıttığı HIMO V1 modeline göre bazı geliştirmeler yaptığı gözlerden kaçmıyor. Firmanın HIMO C20 ile ilgili yaptığı açıklamalarda, bisiklette yer alan 360 Wh enerji sağlayan 36V 10Ah çıkarılabilir pilin 6 saatte tam olarak şarj edildiği belirtilirken, bu yeni modelin yurt dışında 440 dolarlık bütçe dostu satış fiyatıyla kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor.

250W’lık bir motora sahip olan bu yeni elektrikli bisiklet modelinin maksimum 25 km/s hıza ulaşabildiği ve kullanıcılarına 80 km menzil mesafesi sunduğu belirtiliyor.

Yüksek fiyatlı benzer modellerindeki özelliklere sahip olarak sunulan 21 kg ağırlığındaki bu yeni model elektrikli bisiklet kullanıcılarına sunulan yeni özellikleri ile fiyat/performans ürünü olarak değerlendirilmesi bekleniyor.

Xiaomi’nin 80 km menzilli elektrikli bisikleti: HIMO C20 - Resim : 2

HIMO C20 modeli kullanıcılarına yenilikler sunuyor

Xiaomi, bu elektrikli modelinde gidonun üzerinde daha büyük dijital bir ekrana yer veriyor. Bu ekran sayesinde sürücü bisiklete ait pil durumu, hız, sürüş modu ve katedilen kilometre hakkındaki bilgileri görebiliyor. Ayrıca sürücünün lastikleri şişirmesini sağlayacak bir pompa da bisikletin selesine  gizlenmiş olarak üründe yerini alıyor.   

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.