Güncel

Xiaomi'nin Türkiye'deki mağazalarının yeri belli oldu!

Çin merkezli Xiaomi, ülkemizde açacağı iki mağaza ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.

Xiaomi'nin Türkiye'deki mağazalarının yeri belli oldu!

Özellikle her alanda ürettiği ilginç teknolojiler ile değer kazanan Çin merkezli Xiaomi, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Şimdilik İstanbul’da açılacak iki mağaza ile ülkemize girişini yapacak olan firma, sadece bununla da kalmayacak. İlerleyen dönemler bu mağaza sayısını da artırmayı planlıyor. Peki ilk mağazalar nerelerde olacak?

Çin merkezli Xiaomi, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi. Teknoloji dünyasının en aktif üyelerinden biri olan şirket, akıllı telefon dışında pek çok sınıfta ürün çıkartan bir marka konumunda. Uzun süren bekleyişin ardından Türkiye pazarına da giriş yapan firma, yakında sadece kendi ürünlerini satacağı mağazalarla da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul’da açılması planlanan iki Mi Store, firmanın Türkiye pazarına girişinin resmiyet kazandığı noktalar olacak. Mağazalardan birisi Vadi İstanbul, diğeri de Forum İstanbul’a açılıyor. Türkçe yayın yapan Xiaomi Reports sitesine göre şu anda sadece Vadi İstanbul’daki mağazanın yapım aşaması devam etmekte. Henüz Forum İstanbul'da çalışmalara başlanmış değil.

Apple ve Samsung gibi markaların yıllardır ülkemizi domine ettiğini düşünürsek, farklı renklerin de aramıza katılacak olması gerçekten sevindirici. Bakalım mağazalar beklenilen ilgiyi görebilecek mi?

Yorumlar
Mustafa ovacık
Sevgili xiaomi sizden iki telefon aldım herkese överken nazara geldik telefonu suya düştü.ne yapayım yardım bekliyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.