Güncel

XRP balinaları giderek artıyor! Bu ne anlama geliyor?

XRP balinaları, toplam arzlar 2 ayın en yüksek seviyesine ulaştığı için birikiyor.

XRP balinaları giderek artıyor! Bu ne anlama geliyor?

Kripto para piyasasındaki düşüş ve yükseliş hareketleri arasında değişen son iniş ve çıkışlar, birçok kişiyi gelecekte XRP gibi büyük dijital varlıklardan ne bekleyeceklerini düşünmeye sevk ediyor.

XRP balinaları giderek artıyor! Bu ne anlama geliyor?

Genellikle, "balinaların" veya belirli bir kripto para biriminin büyük miktarlarını elinde bulunduranların eylemleri, değerlendirme yapmak için bir temel olarak kullanılabilir. XRP balinaları, bir ile on milyon arasında madeni parayı elinde tutanlar açısından bir şey açıktı.

Zincir üstü ve sosyal ölçüm platformu Santiment tarafından 25 Mayıs'ta yayınlandığı üzere, balinalar toplu olarak madeni parayı biriktiriyor ve şu anda son iki ayda varlık arzının en yüksek yüzdesini elinde tutuyor.

Kaynak: Santiment

Analitik firması tarafından yayınlanan grafik bu gerçeği gösteriyor. Balina adreslerinin toplam varlıklarında 11 gün gibi kısa bir sürede %2,4'lük bir artış olduğunu gösteriyor. Tweet'e göre: “Bu, borsa dışı sahiplerin en aktif katmanı ve şu anda tüm XRP'nin %6,12'sine sahip''

XRP fiyat analizi

Durum böyleyken, DeFi varlığı şu anda 0,3894 $, bir önceki güne göre %2,36 ve önceki haftaya göre %4,62 düşüşle işlem görüyor.

Bu arada Fintech uzmanları, XRP'nin fiyatının 2022'nin sonunda 2.55 dolara yükselmesini bekliyorlar. Ancak, bu tahmini, Ripple'ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na ( SEC ) karşı yasal savaşının sonucuna dayandırıyorlar. (Blockchain şirketi davayı kazanırsa veya uzlaşırsa)

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.