Güncel

Yaz geliyor, Cosa Akıllı Kombi Kiti'nin faydaları bitmiyor!

Cosa Akıllı Kombi Kiti yazında yanınızda

Yaz geliyor,  Cosa Akıllı Kombi Kiti'nin faydaları bitmiyor!

Kışa veda ettiğimiz baharın bu ilk günlerinde, hem Cosa ile ilgili yeni gelişmeleri paylaşmak hem de Cosa’yı yazın nasıl kullanabileceğinizi iletmek istiyoruz.

“Havalar ısındı, artık kombimin çalışmasına gerek yok” diyorsanız Cosa İstasyon ünitenizi fişten çekmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken Cosa uygulaması üzerindeki kapama (Stand-by) ikonuna basarak Cosa’yı kapalı moda almak. Böylece, evinizin sıcaklığını yaz boyunca telefonunuzdan takip edebilir ve yeni güncellemelerimizi ilk tecrübe eden kullanıcılarımızdan olabilirsiniz.

Raporlama özelliği artık kullanıma hazır!
Beklenen Raporlama özelliği sayesinde son 24 saate ya da dilediğiniz bir güne ait mevcut ve hedef sıcaklıklarınız ile kombinizin çalışma zamanlarını grafik olarak görebilir; sizin belirleyeceğiniz herhangi bir tarih aralığı için kombinizin toplam çalışma süresi ve bu sürenin Ev-Uyku-Dışarı modlarına göre dağılımını da raporlayabilirsiniz. Cosa’nın bu yeni özelliğini bugün itibariyle kontrol.cosa.com.tr adresinden kullanabilirsiniz.
 
 
 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.