Güncel

Yeni filminin konusu belli oldu!

Usta oyuncu Cem Yılmaz'ın yeni filmi için hazırlıklar tamam!


Türkiye'nin sayılı komedyenlerinden Cem Yılmaz, bir süredir sahnelerden uzak yoğun tempolu çalışmalarına devam ediyor. Kendisine yöneltilen yeni bir film var mı sorusuna "Evet" diyerek cevap veren usta komedyen şaşırttı. Sözlerinin devamında;  "Evet yeni bir film senaryosu yazıyorum. Sonbahar boyunca yazacağım. Kışın çekeceğiz" diyen Yılmaz, yeni filmi hakkında bilgi vermeye devam etti.

1381403967_615311101510347022320202144079372o.jpg

Bir süredir reklam dünyasında görmeye alışık olduğumuz Yılmaz, kısa bir sürede senaryosunu tamamlayacağı yeni filmi için bazı ipuçları verdi. Yeni filminin konusunun ise  'bir film yapmak için para bulmaya çalışan yapımcılar' üzerine olacağını belirtti. Filmin 2014'ün Mayıs ayında vizyona gireceğini belirten Yılmaz, oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken filmin adıyla ilgili herhangi bir demeç de vermedi. 

Yahşi Doğu çekiliyor mu?

3 yıl önce vizyona giren Yahşi Batı filmiyle büyük takdir kazanan usta komedyenin, bir sonraki filminin Yahşi Doğu olacağı söylentileri neredeyse bitti. Geçtiğimiz yıl geleceği söylenen filme dair herhangi somut bir verinin olmadığı, konuyla alakalı olarak bir söylentilerin dedikodulardan ibaret olduğunu belirtmemiz gerekir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.