Yeni Renault Symbol'ün, yeni tasarımı ile müşterilerin beğenisini toplamaya devam edeceğini ve pazarda iddiasını sürdüreceğini dile getiren Aybar, Yeni Symbol'ün 13 Şubat tarihinden itibaren 27 bin 990 liradan başlayan fiyatlarla Türkiye pazarında iki farklı donanım seviyesi ile satışa sunulacağını ifade etti.

Aybar, Türkiye'nin en çok tercih edilen ilk üç otomobili arasında yerini her zaman koruyan Renault Symbol'ün baştan aşağı yenilendiğini belirterek, her bakımdan Renault markasının genlerine sahip Yeni Symbol'ün, Renault'nun yeni tasarım anlayışına uygun olarak tasarlanmış ön yüzü, yeni ve konforlu iç mekanı, çok daha donanımlı yeni versiyonları ve yeni motor seçenekleri ile öne çıktığını anlattı.

Verilen bilgilere göre, Yeni Symbol daha teknolojik dokunmatik ekranlı Navigasyon Multimedya Sistemi Renault R-Nav, elektronik klima ve tüm versiyonlarda standart olarak sunulan USB ve bluetooth müzik ve telefon bağlantısı gibi bir dizi teknolojik yenilikle zenginleştirildi.

Yeni Symbol hız Ayar ve Sınırlayıcı, Arka Park Sensörü sürüş konforunu arttıran ve bir üst segmentte görmeye alıştığımız yeni konfor ekipmanlarını sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.