Yeni yıla özel ücretsiz iOS oyunları

Real Racing GTI; iOS platformunun en beğenilen sürüş deneyimlerinden birisini yaşatan oyun bir yarış oyunundan istenilen her şeyi kullanıcısına veriyor.Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak yada buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
Yeni yıla  özel ücretsiz iOS oyunları - Page 1
Real Racing GTI; iOS platformunun en beğenilen sürüş deneyimlerinden birisini yaşatan oyun bir yarış oyunundan istenilen her şeyi kullanıcısına veriyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak yada buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
Yeni yıla  özel ücretsiz iOS oyunları - Page 2
Frisbee Forever 2; Bildiğimiz frizbi oyununun bir iOS oyunu haline çevrilmiş hali olan oyunda amacımız frizbimizi belirtilen noktalardan geçirerek yıldızları toplamak.
Yeni yıla  özel ücretsiz iOS oyunları - Page 3
Contract Killer 2; Mobil platformun başarılı FPS oyunlarından birisi olan oyunda düşmanlarımızı öldürmekten başka bir çaremiz yok.
Yeni yıla  özel ücretsiz iOS oyunları - Page 4
Bejeweled Blitz; Aynı şekilleri bir araya getirip yok etmeye dayalı olan oyunda 60 farklı bölüm bulunuyor. Ayrıca Facebook ile entegre olarak çalışabilen oyunda Facebook arkadaşlarınızla da yarışabileceksiniz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.