Güncel

Yerçekimi ( Gravity 2013) filmi fragman ve özeti!

Bilim kurgu alanındaki bu film, sizi ekrana kilitleyecek!

Yerçekimi ( Gravity 2013) filmi fragman ve özeti!

 Yerçekimi (Gravity 2013) Vizyon Tarihi 11 Ekim 2013 (1s 30dk) 

  • YönetmenAlfonso Cuarón
  • OyuncularSandra Bullock, George Clooney, Ed Harrisdevamı...
  • TürBilimkurgu
  • ÜlkeABD , İngiltere

1381482800_gravity-2013-pics.jpg

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla başbaşadırlar.

Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de gitgide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir? Y Tu Mamá También, Son Umut, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı gibi filmlerin yönetmeni ve ortak senaristi olarak tanıdığımız Meksikalı sinemacı Alfonso Cuarón'ın yönetmenliğini üstlendiği bilim-kurgu geriliminin başrollerini ise Sandra Bullock ve George Clooney paylaşıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.