Güncel

Yılbaşı 2015 - 1 Ocak Perşembe sabahı ne yapmalıyım?

Yılbaşı 2015'te neler yapılır?

Yılbaşı 2015 - 1 Ocak Perşembe sabahı ne yapmalıyım?

Yarın yeni yılın ilk günü ve birçok kişi için bu gün tatil. Peki bu tatil gününde ne yapmak gerek. Öncelikle gece geç yatıldığı için sabah keyiflenmek ve yataktan her zamankinden daha geç çıkmak gerekiyor. 

Yılbaşı 2015'te tabletinizden günün gazetelerini huzur içinde okuduktan sonra güzel bir kahvaltı yapmaya ne dersiniz? Kahvaltı hazırlamak istemiyorsanız internetten online olarak siparişte verebiliyorsunuz. Google'da küçük bir arama sonrasında size en yakın ve en lezzetli kahvaltıya dışarıdan da ulaşabilirsiniz.

1419947874_ekran-alintisi.png

Yılbaşı 2015'te eğer öğleden sonra filme gitmeyi düşünüyorsanız sakın düşünmeyin; çünkü herkes aynı şeyi düşünüyor. Bundan dolayı biletinizi cep telefonunuzdan uygulamalar sayesinde otomatikman alabiliyorsunuz.

1419948011_ekran-alintisi.png

Yılbaşı 2015'e biraz fazla eğlenceyle girdiyseniz bu günün gecesinde de biraz soft şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz lokasyonda gidilebilecek en uygun mekanları yine cep telefonunuzdan inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve ona göre tercihinizi yapabilirsiniz.

1419948282_ekran-alintisi.png

Kısacası Yılbaşı 2015'te yine teknoloji her şekliyle yanımızda hayatımızı kolaylaştıracak ve biz teknolojioku.com olarak size en güncel teknoloji haberlerini herkesten önce sunmak için çalışacağız.

Herkese ailesiyle ve sağlıkla geçireceği mutlu bir yıl diliyoruz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.