Güncel

Yılın Teknoloji Lideri Türk Telekom'dan mı çıkacak?

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, Total Telecom tarafından, bu yıl 17’ncisi düzenlenen “Dünya İletişim Ödülleri” (World Communication Awards) organizasyonunda “Yılın Teknoloji Lideri” (CTO of the Year) kategorisinde finale kaldı.


Coşkun Şahin ile birlikte, Hamdi Yiğit Berktaş (Bakcell LLC CTO), Jay Jayasimha (Cataleya Private Limited CTO), Khalid Murshid(Etisalat CTO), Krish Prabhu (AT&T CTO), Marcus Weldon (Alcatel-Lucent CTO & Bell Labs Başkanı) ve Matthew Finnie’in (Interoute CTO) da aday gösterildiği “Yılın Teknoloji Lideri” ödülünün sahibi, 1 Aralık 2015 tarihinde, İngiltere’de Wembley Stadyumu’nda gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

1447677927_1447428674trktelekomgrubuteknolojigenelmdryardmcscokunahin.jpg

Dünya İletişim Ödülleri’nde;En İyi Marka Kampanyası, En İyi Toptan Taşıyıcı, En İyi Mobil Ürün, En İyi Global Mobil Operatör, En İyi Sosyal Katkı ve En İyi Bulut Altyapısı gibi 18 ayrı kategoride, yılın en iyileri seçiliyor. “Yılın Teknoloji Lideri” kategorisi ise bu yıl ilk kez ödül programına dahil edildi.

17 yıldır sektörün en prestijli ödülleri arasında

Total Telecom tarafından bu yıl 17’incisi düzenlenen Dünya İletişim Ödülleri (World Communication Awards), telekomünikasyon sektörünün en itibarlı uluslararası ödül organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. 18 ayrı kategoride sektörün en iyilerinin belirlendiği Dünya İletişim Ödülleri törenine 5 binden fazla telekom sektörü profesyoneli katılıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.