Güncel

Yine Nokia, yine göndermeli bir tablet reklamı!

Lumia 2520 olarak da bilinen Nokia'nın uzun süredir beklenen tableti için ilk reklam çalışması da yayınlandı!

Yine Nokia, yine göndermeli bir tablet reklamı!

Finlandiya'lı dev firma Nokia, geçtiğimiz aylarda tablet dünyasında ezber bozan bir tablet boy göstereceklerini duyurmuş, kısa bir süre sonra da Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlediği Nokia World 2013 etkinliğiyle en yeni tableti Lumia 2520'yi tanıtmış, pazara hızlı bir giriş yapacağını kanıtlamış oldu.

Zaman zaman başka şirketlere yaptığı göndermelerle gündemin en çok konuşulan şirketleri arasında yer alan Nokia, 4 gün önce gecenin ilerleyen saatlerinde yeni tablet Lumia 2520 yayınladığı reklamda Apple'ın değerli tableti iPad'e göndermelerde bulundu. 

1387879825_nokia-lumia-2520-vs-microsoft-surface-2-002.jpg

1.40 saniyelik reklam filminin ana temasında ise parka gelen tablet kullanıcılarının gökyüzünün net bir şekilde hissedildiği açık bir alanda yaşadığı zorluğu konu edinilmiş durumda. Güneş ışığına maruz kalan ortamlarda bile rahatlıkla kullanılabileceğine vurgu yapılan 2520'nin Windows işletim sistemine ve onun modern arayüzü de göze çarpan diğer detaylar arasında.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan reklamla baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.