2. Çeyiz Seti Hastalığı
Hollanda'da 52 yaşında bir kadın geçtiğimiz senelerde mide ağrısıyla doktora gitti. Midesi temizlenen kadının 78 adet çatal ve kaşık yutmuş olduğu ortaya çıktı.

3. Çok ama çok şanslı olmak
Amerika'da 41 yaşında bir kadın aşırı doz ilaç kullanımı ile bilincini yitirir. Doktorları kadının öldüğüne kanaat getirir ve vasiyeti üzerine bağış için organlarının çıkarılmasına karar verilir. Kadın tam da neşter vurulmadan saniyeler önce gözlerini açar. On saniye geç kalınsa idi olacakları düşünsenize...

4. Kalp kalbe karşıymış gerçekten
San Diego'da bir hasta hipertansiyon ve kalp yetmezliği sorunu yaşamaktadır. Doktorların bu soruna çözümü ise ilginçtir: Mevcut kalbin yanına bir de sağlıklı kalp eklemek! Şimdi gayet sağlıklı olan adamın göğsünde iki adet kalp bulunmakta!

5. Kalem kılıçtan keskindir
Genç bir adam başağrısı için doktora gittiğinde neredeyse 5 cm'lik bir kurşunkalemin aslında beynine saplandığını öğreniyor. Meğerse küçükken kalemin üstüne düşmüş, kalem de burnundan içeri girmiş!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.