Gerçekten bir komedi skeci gibiydi. Videodaki kız benim gibi görünüyor, benim gibi davranıyordu ama Amerikan aksanıyla konuşuyordu. Bir an, hayatımda hiç YouTube videosu çektim mi, şüphelendim, ama çekmemiştim’ diyor, Anais Bordier.

Gördüklerime inanamamıştım. Videodaki kızın yüzü benimdi, saçları bana benziyordu hatta çilleri bile aynıydı. Ama ben değildi! Videoyu defalarca seyrettim, şoka girmiştim. Farklı olabilecek şeyler yakalamaya çalıştım ama bulamadım.’

Anais daha sonra, videoda izlediği kızın oyuncu Samantha Futerman olduğunu keşfetti. Onu Facebook’tan buldu. Aynı doğum günü ve aynı doğum yerini paylaştıklarını öğrendi. Samantha, Anais’in varlığından hiç haberdar olmadığı tek yumurta ikiziydi!

Samantha Los Angeles’ta yaşıyordu. Skype’da konuşmaya karar verdiler ve hayatlarının şokunu yaşadılar. Mimikleri ve davranışları da aynıydı. YouTube ve Facebook olmasaydı, birbirlerini belki de asla bulamayacaklardı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.