Güncel

YouTuber'ların ayrılık videosu izlenme rekoru kırdı!

YouTuber Liza Koshy ve David Dobrik ayrıldıklarını YouTube üzerinden paylaştıkları bir videoyla takipçilerine duyurdular.


Her geçen gün YouTube’da farklı olaylara tanık olabiliyoruz. Peki, daha önce hiç bir ayrılık videosu izlediğiniz oldu mu? Hani üçüncü bir şahıs tarafından çekilen videolardan bahsetmiyorum. Direkt iki sevgilinin bu anı kayıt ettiği bir videodan bahsediyorum.

ABD’li iki YouTuber Liza Koshy ve David Dobrik ayrıldıklarını YouTube üzerinden paylaştıkları bir videoyla takipçilerine duyurdular.

Videoya göre Liza ve David çifti ayrılık kararına gerekçe olarak kariyerlerindeki yoğunluğu gösteriyor. İki yıldır birlikte olan ikili aslında altı ay önce ayrılmış ama bu kararı 4 Haziran’da Dobrik’in YouTube kanalında duyurmayı uygun görmüşler. Artık sektör öyle bir hale geldiki... Bir şey diyemiyoruz maalesef.

David Dobrik’in “We Broke Up” adıyla paylaştığı video şu ana 20,5 milyon defa izlenmiş durumda. Dobrik videoya, ''Birlikte olmamız artık çok sağlıklı değildi” sözleri ile başlamakta.

Ardından videoya iki saatlik bir ara veriliyor ve bu kez Liza Koshy’i dinliyoruz: “İkimizden birine başına bazı şeyler geldi, zor şeylerdi…Başkasını sevmeden önce kendinizi sevmelisiniz. Bundan nefret ediyorum. Bunun yavan görüneceğini biliyorum ama sevgi saçmak istiyorum. Fakat önce ona sahip olmam lazım.” sözleri ile video akışı devam etmekte.

Peki ya siz bu ilginç video hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bunun bir reklama dönüştürülmesi an meselesi midir?

Yorumlar
Veysel Uzma
Üzülerek söylemek zorundayım ki insanlar özel hayatlarını bile bir reklam haline getirmişler. Keşke herşey ve herkes yollar öncesi gibi kalsaydı. Yalan aşklar yalan duygular..
Cevapla
Salih
21 milyon mu bir şey değilmiş 😀
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.