Güncel

Yükselir Group ve Einhorn ortaklığı kutlandı

Yükselir Group ve Avrupa’nın en lüks alışveriş mağazalarından Einhorn Interiors ortaklığı İstanbul’da düzenlenen özel bir geceyle kutlandı.


2007 yılında kurulan petrol, enerji, havacılık, lojistik, marina, bilişim, turizm, inşaat ve canlı hayvancılık olmak üzere dokuz sektörde faaliyet gösteren Yükselir Group ve  Avrupa’nın en lüks alışveriş mağazalarından Einhorn Interiors ortaklığı İstanbul’da düzenlenen özel bir geceyle kutlandı. Gecede Yükselir Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz YÜKSEL, “Ortaklığımız beklentilerimizden daha iyi ilerliyor. Piyasadaki kararsızlığa rağmen ortaklık düzeyimizi artırıp Avrupa’da daha etkin olmayı amaçlıyoruz. Avrupa'da yeni yatırımlar yapmak için fırsatları inceliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Düzenlenen geceye EINHORN Yönetici Ortağı Azadeh NOURAZAR, Yükselir Group Almanya CEO’su Murat KORKMAZ, TİPTOP Yönetim Kurulu Başkanı Turabi YILDIZ ve çok sayıda davetli katıldı. Geceye sanatçı Şevval SAM da Yavuz YÜKSEL’in misafiri olarak katılım gösterdi.

1460371183_bek3456.jpg

Kutlamada teşekkür plaketlerini Yavuz YÜKSEL’in elinden alan katılımcılardan Azadeh NOURAZAR, Turabi YILDIZ, ve Murat KORKMAZ ortaklık sürecini ve teşekkürlerini kısa bir konuşmayla ilettiler.

Ortaklıktan sürecinden çok memnun olduğunu belirten Azadeh NOURAZAR “Ortaklığımız adına daha önce böyle bir kutlama yapamamıştık. Ortaklığımız ilk yılını çok güzel bir şekilde değerlendirdik. İlerleyen aşamalarda daha çok verim alacağımızı düşünüyorum. Ortaklığımızın süreciyle ilgili daha detaylı bilgi vereceğimiz, Avrupa’da düzenleyeceğimiz görkemli bir etkinlik yapacağız. Yavuz YÜKSEL gibi bir şahsiyetin ortaklığına sahip olduğum için çok mutluyum ve bundan gurur duyuyorum. Sayın YÜKSEL’e şahsım ve kuruluşum adına teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.