Yükselme konusunda dolarla yarışabilecek 9 şey - Page 1

2. "Zaaalim, oyunbozan, çık dışarııya oynayalıım" Yalın: Yalın da İrem gibi tek şarkıyla muazzam bir yükseliş yakalamıştı. Bazı mekanlar arka arkaya 3'er 5'er kere Zalim'i çalıyordu, o kadar sevilmişti şarkı. Eskisi kadar görkemli olmasa da o yükselişten beri limon yalamışcasına kısık gözleriyle Yalın halen aramızda.

Yükselme konusunda dolarla yarışabilecek 9 şey - Page 2

3. Habire artan milletvekili maaşları: Tüm meclisin tek yürek olabildiği tek konu, maaşlarını yükseltme kararları. Bir de her seferinde yetmiyor demeleri yok mu. Var. Diyorlar.

Yükselme konusunda dolarla yarışabilecek 9 şey - Page 3

4. Everest'e tırmanan Nasuh Mahruki: Yükselmenin ve zirveye çıkmanın sözlük anlamını birebir gerçekşeştiren Nasuh Mahruki bunu iki kere başarmıştı. Zirveyi dolar değil Nasuh gördü.

Yükselme konusunda dolarla yarışabilecek 9 şey - Page 4

5. Euro 2000'deki Belçika maçında topa yükselen Hakan Şükür: Yerden tam 76 santimetre yükselmişti ve atmosfer dışına çıkacak sanmıştık, neyse ki havada asılı kaldı da golünü attı. Doların çıkabileceği en son seviye bu olsa gerek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.