Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek! - Page 1

Dönem dönem zaman yolcularının çıkıp kehanetlerde bulunduğuna şahit oluruz. İşte o haberlerden birisi daha gündeme geldi. Sosyal medya platformu olan TikTok’ta 1.2 milyon takipçisi bulunan bir fenomen, 2714 yılından gelen bir zaman yolcusu olduğunu iddia etti. Bununla da kalmayan adam, 2022 yılına dair kehanetlerini de bir bir sıraladı. Ancak bu kehanetler, pek de hoş değil. Zira duyduğunuzda tüyleriniz diken diken olacak.

Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek! - Page 2

Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek!


2714 yılından geldiğini söyleyen bir TikTok fenomeni, içerisinde bulunduğumuz yıla yönelik enteresan kehanetlerde bulundu. Oldukça ilginç ve bir o kadar da korkunç olan bu kehanetleri sizler için bir araya getirdik. Öyleyse daha fazla zaman kaybetmeden bu adamın 2022 yılına dair ne gibi kehanetleri varmış hep birlikte mercek altına alalım.


Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek! - Page 3

"11 Mart'ta bir insanın şempanzeden çocuğu olacak. Doğan melez çocuk konuşabilecek ve iki türün özelliklerini barındıracak."

Zaman yolcusunun 2022 kehanetleri tüylerinizi ürpertecek! - Page 4

"19 Nisan'da koronavirüsün şimdiki türlerden beş kat daha kötü olan omega varyasyonu gelecek."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.